Lidera mamy! I nigdy go nie oddamy :) !?

LKS GOLESZÓW 3 - 0  LKS "Zapora" Porąbka

Kluz Szymon, (Olszar Igor)

Bojda Nikolas,

Wantulok Łukasz,  (Kluz Szymon)

skład : Lipowczan K.- Cholewik W., Wigłasz W., Oleksy P - Broda M., Droździk W., Kluz Sz., Olszar I., - Konieczny O.

rezerwa : Bojda N., Wantulok Ł., Michałek D., Fraj K., Plinta K.

Nadzieja na lepsze jutro :)

Na początku chciałbym was pochwalić za walkę i zaangażowanie w dzisiejszym meczu, bez których ciężko jest cokolwiek osiągnąć. Chciałbym też wyróżnić całą linię obrony, która nie tylko zatrzymywała zdecydowaną większość, ataków przeciwnika, ale również co mnie bardzo cieszy, boczni obrońcy brali udział przy ofensywnych akcjach naszego zespołu. Przyzwoicie zagrali, także pomocnicy i napastnicy, należy jednak pamiętać, że od niedzieli poprzeczka pójdzie wyraźnie w górę, dlatego w najbliższych tygodniach czeka nas sporo pracy na treningach. Aby w dalszym ciągu dobrze prezentować się na boisku musimy poprawić celność podań, dokładność przyjęcia oraz nauczyć się bardzo ważnej umiejętności jaką jest podejmowanie na boisku właściwych decyzji. Niestety często niepotrzebnie zwalniamy akcję, zdarza się nam również panikować przy kozłującej piłce i zupełnie niepotrzebnie próbujemy uderzać ją z całej siły do przodu, co najczęściej kończy się tym, że w nią nie trafiamy. Zawsze najlepiej przyjąć piłkę, podnieść głowę i rozejrzeć się komu najlepiejpodać. Potrzebujemyjeszcze więcej spokoju i opanowania zarówno w obronie jak i pod bramką drużyny przeciwnej. Nie ma sensu niepotrzebnie się spinać! Najważniejsze chłopaki jest to, żeby gra w piłkę sprawiała wam radość i tego przede wszystkim chciałbym wam życzyć na całą waszą przygodę z piłką nożną. Jeżeli będąc na boisku tylko się denerwujecie i jesteście cali zestresowani, to warto zastanowić nad zmianą swojego podejścia do meczu. Pamiętajcie, że jeżeli coś się nie uda to nie koniec świata!Zawsze jest okazja do rehabilitacji! Te dwa wygrane mecze możemy potraktować jako nadzieję na lepsze jutro. Teraz już od waszego podejściazależy, jak będą wyglądały kolejne mecze. Póki co to solidnie trenujemy w tym tygodniui dobrze przygotowani z WIARĄ udajemy się na trudny mecz do Chybia!

Za mecz chciałbym pochwalić, jak już wcześniej wspomniałem całą naszą obronę łącznie z rezerwowymi. Ponadto Wojtka Droździka, który zrobił chyba największy postęp względem zeszłej rundy, Nikolasa za przebojową akcję oraz Łukasza za dobre ustawienie i szybkie wykorzystanie dogodnej sytuacji. Mógłbym tu jeszcze wymienić kilku z was, ale w moim odczuciu te osoby stać na znacznie więcej!

ZAWODNIK MECZU - WOJTEK CHOLEWIK

"Ta chwila, kiedy czujesz, że tak naprawdę żyjesz"