Porażka 3-2, po walce w drugiej połowie ...

LKS Goleszów 2 - 3 LKS "Drzewiarz" Jasienica

skład : Lipowczan K. - Cholewik W., Oleksy P., Fraj K., Kłoda F., - Broda M.., Kluz Sz., Olszar I. - Konieczny O.

rezerwa: Wantulok Ł., Wigłasz., Michałek., Droździk.,

Zdecydowanie można powiedzieć, że ten mecz miał dwa oblicza. Bardzo słabą pierwszą połowę, po której przegrywaliśmy 3-0, ale w drugiej połowie zdołaliśmy podnieść się z kolan i strzelić naszym rywalom 2 gole. Niestety aby uzyskać korzystny wynik nie wystarczy jedna kapitalna połowa, ale trzeba na wysokim poziomie rozegrać cały mecz. Niestety bramki strzelone przez chłopaków z Jasienicy padały po naszych dużych błędach, których spokojnie można było uniknąć. Najbardziej w tym meczu może zadziwiać postawa Kuby Lipowczana, który rozegrał bardzo słabą pierwszą połowę, a w drugiej był jednym z naszych najlepszych zawodników. Szkoda, że zabrakło tej jednej bramki, ale musimy pamiętać, że przed nami runda wiosenna, gdzie będziemy mieli wiele okazji, żeby się przełamać i powalczyć o wyższe lokaty. Aby się tak jednak stało musimy się wziąć ostro do pracy! Zapraszam wszystkich już teraz na treningi, które będą się odbywać we wtorki o 16:00 w Goleszowie oraz w czwartki o 16:30 w Cisownicy.

Za mecz chciałbym głównie wyróżnić Mateusza i Igora, którzy do końca wierzyli, że można odwrócić losy tego meczu. Szkoda, że niektórym tej wiary zabrakło, bo wtedy wynik mógłby być zupełnie inny....