RKS "Cukrownik" Chybie 5:3  LKS Goleszów

skład : Lipowczan K. - Cholewik W., Oleksy P., Fraj K., Kłoda F., - Broda M.., Kluz Sz., Olszar I. - Konieczny O.

rezerwa: Popiel M., Wantulok Ł., Plinta K.,Kaleta D., Wigłasz

Niestety byliśmy słabsi ....

Musimy ze smutkiem przyznać, że to zespół z Chybia był lepszy w tym spotkaniu. Niestety pomimo licznych ostrzeżeń zlekceważyliśmy rywala, czego efektem był wynik 1-3 do przerwy. Dopiero w drugiej połowie nawiązaliśmy wyrównaną walkę, ale dobrze dysponowany tego dnia zespół z Chybia nie pozwolił odebrać sobie 3 punktów. Przed nami mecz o wszystko z Jasienicą. Pozostaje nam liczyć na to, że sprawimy w tym meczu niespodziankę i nie zakończymy ligi na ostatnim miejscu.  Aby tak się stało musimy przede wszystkim poprawić grę w obronie, która nas bardzo zawiodła w dwóch ostatnich meczach (straconych 11 bramek). Przed ostatnią kolejką czeka nas 6 treningów i bardzo bym prosił, żeby potraktować je w bardzo poważny sposób. Moim zdaniem główną przyczyną liczby straconych przez nas bramek była właśnie bardzo niska frekwencja naszych obrońców na treningach. Wyraźnie brakowało nam w obronie pewności siebie, odpowiedniego ustawiania i podejmowania dobrych decyzji taktycznych. Myślę, że jeżeli dobrze przepracujemy te dwa tygodnie to mamy szansę uratować honor i z uśmiechem na ustach zakończyć rundę.

Za mecz chciałbym pochwalić Igora za przełamanie, Oskara za asystę, no i przede wszystkim Michała, który rozegrał świetny mecz nie tylko zdobywając gola, ale również zaliczając bardzo ładną asystę. Mam nadzieję, że ten mecz będzie dla Ciebie Michał, mobilizacją do dalszej pracy!