LKS SŁowian Łodygowice 2 - 8 LKS Goleszów

Łukasz Wantulok

skład : Lipowczan J. - Fraj K., Oleksy P., WIgłasz W. - Broda M., Droździk W., Olszar I., Bojda N. - Konieczny O.

rezerwa : Pońc M. , Wantulok Ł., Michałek D., Popiel M., Plinta K.

Wysoka wygrana w Łodygowicach!

Mecz rozpoczął się dla nas doskonale. Już w pierwszej akcji Igor Olszar został faulowany w polu karnym, a rzut karny pewnie wykorzystał Nikolas Bojda. Następne 3 nasze akcje bramkowe wyglądały w niemal identyczny sposób. Bardzo dobre prostopadłe podanie i wykorzystana sytuacja sam na sam z bramkarzem, którego dwukrotnie pokonał Oskar Konieczny oraz Nikolas Bojda. Do przerwy po solidnej grze w ofensywie prowadziliśmy 4-0. Nie ustrzegliśmy się jednak poważnych błędów w obronie. Dwa uderzenia w słupek w jednej akcji oraz sytuacja kiedy to zawodnik drużyny z Łodygowic mija 3 naszych obrońców i oddaje groźny strzał na bramkę, to co prawda nieliczne sytuacje, ale jeżeli bylibyśmy w pełni skoncentrowani, można było tego uniknąć. Druga połowa rozpoczęła się od dwóch bramek strzelonych przez wyróżniającego się w tym meczu Igora Olszara, który tego dnia nie tylko dogrywał lepiej ustawionym kolegom, ale również sam dołożył dwa trafienia. W dalszej części meczu Oskar Konieczny ustrzelił ha-tricka i swoje drugie trafienie w tym sezonie zaliczył Łukasz Wantulok. Trzeba również powiedzieć, że był to najlepszy mecz w wykonaniu Łukasza w bieżących rozgrywkach. Niestety w paru sytuacjach lekceważyliśmy rywali co skończyło się utratą dwóch bramek....

Podsumowując mecz w Łodygowicach chciałbym pochwalić całą drużynę. W naszej grze widać zalążki gry kombinacyjnej, nad którą musimy jednak jeszcze sporo pracować. Bardzo dobry mecz Oskara Koniecznego, który wykazał się dzisiaj wysoką skutecznością. Po raz kolejny wyróżniali się Nikolas Bojda i Wiktor Wigłasz, którzy rozwijają się bardziej z każdym meczem. Bardzo dużo na boisku napracował się Igor Olszar, który nie tylko strzelał gole, asystował, ale również pomagał naszym obrońcom.