Powrót na fotel lidera !

LKS "Zapora" Wapienica 0 - 4 LKS GOLESZÓW

Oskar Konieczny ( Nikolas Bojda )

Nikolas Bojda ( Oskar Konieczny )

Michał Popiel ( Nikolas Bojda )

Igor Olszar ( Oskar Konieczny )

skład : Pońc M. - Oleksy P., Wigłasz W., Cholewik W., - Bojda N., Kluz Sz., Droździk W., Olszar I. - Konieczny O.

rezerwa : Wantulok Ł., Plinta K., Michałek D., Popiel M.

Pozycja lidera ! Po słabym meczu ....

Pomimo wysokiej wygranej, to nie był dobry mecz w naszym wykonaniu. Zaczęliśmy idealnie od prowadzenia w 1 minucie meczu. Zamieszanie pod bramką Wapienicy wykorzystał pewnym strzałem Oskar Konieczny. Później Nikolas Bojda pewnie wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem i .... oddaliśmy pole gry. Niestety przestaliśmy dominować i cała gra przeniosła się do środka pola. Jeżeli tak zagramy w najbliższych meczach to trudno będzie o najwyższe lokaty. Całe szczęście, że Michał Popiel dołożył bramkę na 3-0, a w ostatniej akcji meczu Igor Olszar ustalił wynik spotkania na 4-0. Chłopaki z Wapienicy, również mieli swoje szanse i pomimo tego, że nie straciliśmy żadnej bramki, naszym obrońcą przytrafiały się błędy.Zdecydowanie zbyt mało było gry piłką. Przypomnijmy sobie mecz w Łodygowicach, gdzie stworzyliśmy kilka naprawdę dobrych zespołowych akcji i to mus być naszą siłą w najbliższych meczach. Przed nami 3 bardzo trudne spotkania ( Cukrownik, Kuźnia, Drzewiarz ) i bardzo was proszę, żeby wziąć się teraz ostro do pracy ! Przed nami 3 treningi ( wtorek, środa, piątek - 16:00) wykorzystajmy każdy z nich !

Jeżeli chodzi o zawodnika meczu to mieliśmy duży kłopot z wyborem. W moim odczuciu na znacznie więcej stać naszą wyjściową formację. Dlatego za mecz w Wapienicy chciałbym wyróżnić jednego z rezerwowych, który dużo biegał, strzelił bramkę, a nawet czasami próbował gry kombinacyjnej.

Zawodnik meczu - Michał Popiel